Kniha vznikala niekoľko dlhých večerov až nocí, veľakrát na úkor spánku, ale s o to väčšou láskou pre naše i Vaše detičky. 

Kniha Tvoj príbeh začína dňom, keď ste zistili, že čakáte Vaše dieťatko. Od tohto bodu začínate písať jeho príbeh.  Obsahuje všetky obdobia vývoja Vášho  drobčeka od tehotenstva, cez narodenie, prvé zúbky, škôlku až po prvý deň v škole. Do Tvojho príbehu môžte krásne mesiac po mesiaci až do prvých narodenín vpisovať všetky krásne spomienky, prvý úsmev, prvé pohladenie a dopĺňať ich fotkami. Nechýba samozrejme ani priestor na odtlačky ručičiek a nožičiek, rodostrom, záznamy o  zúbkoch, výletoch, všetky tie krásne poprvé a mnoho iného. Následne pokračuje druhými narodeninami, cez škôlku až po 6. narodeniny a prvý školský deň. Ak máte chuť, pokojne aj ďalej ...


Zalistujte si v knihe spolu s nami ...


Ako vznikol nápad vytvoriť túto knihu?

Už sú to viac ako 4 roky, kedy sa nám narodila naša malá slečna :) Veľmi som sa tešila z pamätnej knihy, ktorú sme dostali ako darček a hneď od prvých týždňov som sa pustila do jej vypisovania. Krátko na to som však zistila, že knižka mi úplne nesadla, niekde by som potrebovala písať viac textu ako je tam miesta, inde zasa strany zívali prázdnotou...a hlavne písať v prvej osobe bolo pre mňa veľmi zvláštne. Knihu predsa píšem ja, nie dieťatko samé sebe.

Poobzerala som sa po ďalších knihách na našom trhu, ale výsledok bol v podstate rovnaký a VTEDY vznikol NÁPAD - urobiť to po svojom. Začala som písať spomienky z môjho pohľadu pre naše malé slniečko - vtedy ešte do obyčajného zošita.

Občas sa sen splní za rok, občas za 4, inokedy na to čakáme celý život, ale doležité je, neprestať snívať, raz sa TO PODARÍ. :)


Čo  v knihe nájdete?

 

 

Tehotenský denník 

Tvoj príbeh začína dňom, keď zistíte, že čakáte dieťatko. Svoje pocity a prvé myšlienky, zvláštne chute, nálady za jednotlivé trimestere... ten nádherný pocit, keď ste prvýkrát počuli tlkot srdiečka, keď Vás bábätko prvýkrát koplo... to všetko môžete doplniť fotkami z USG alebo fotkami svojho rastúceho bruška :)

 
 
Tvoj
príbeh

V momente, keď svoje bábätko držíte v rukách sa  zmení celý Váš svet. Chcete uchovať každučkú sekundu. Kniha Tvoj príbeh je na to ako stvorená. Môžete v nej zaznamenať celý príbeh Vášho drobčeka od prvej sekundy až po prvý školský deň, alebo pokojne aj ďalej. Stačí si knihu rozšíriť doplnkovými stranami. Poradie strán, aj ich množstvo je absolútne vo Vašich rukách, je to predsa príbeh Vášho dieťatka. Aj v tom spočíva jedinečnosť tejto knihy. 

 

 

Prvý
slovníček

Prvé slovo je niečo, na čo  maminka nikdy nezabudne. Ďalšie milé skomoleninky sa však časom upravia a ľahko sa vytratia z našich spomienok. Aby sa tak nestalo,  vytvorili sme v knihe malý slovníček na 130 originálnych slovíčok. 

 

 

Najpodarenejšie výroky

Keď už má drobček slovíčka v malíčku, prichádzajú ozajstné neopakovateľké výroky hodné zachovania pre ďalšie generácie :)          V knihe je miesto na 35 výrokov. Ak Váš drobček tento počet predsa len prekoná, môžete knihu rozšíriť špeciálnymi doplnkovými stranami.