Andrea KOVÁČOVÁ, zakladateľka Čo dokáže mama

"Konečne som si ho objednala! A rovno dva. Jeden pre Šimonka, jeden pre Peťušku. Lebo obidvom detičkám chcem napísať Tvoj príbeh. Len tak s láskou, po maminkovsky zapisovať krásne chvíle, ktoré sme spolu prežili od kedy sa zrodili v mojom brušku...čítať viac

Akčné ženy - mamy

Karin Bodnárová je vyštudovaná germanistka. Posledné štyri roky trávi na materskej/rodičovskej dovolenke s dvomi deťmi. Počas tohto obdobia založila malú účtovnú firmu.

Pomáha a radí hlavne malým podnikateľom a mamám na materskej dovolenke, ktoré chcú popri deťoch byť aktívne, ale neorientujú sa v podnikateľskom prostredí a v účtovnej legislatíve. Po narodení prvej dcéry sa v nej objavila túžba po vlastnej pamätnej knihe pre deti. Podarilo sa jej tento sen naplniť? Prezradí nám priamo Karin...čítať viac

 

Spokojná mama


"Pamätnú knižku Tvoj príbeh som zaradila do kategórie „Spokojná mama odporúča“, lebo je to opäť produkt ktorý je iný. A ja mám „iné“ veci jednoducho rada.".... čítať viac"Tvorbu tejto knižky s láskou sledujem cez túto skupinu. Niekedy sa stáva, že si neuvedomujeme tú vzácnosť a hodnotu, ktorú máme, prežívame. Mám tri deti, no túto knižku by som ani jednému nezostavila. Vlastne, ak by bola možnosť, keď som ich očakávala či sa narodili, tak to, čo by som do knižky napísala, by len špatila.. Bola som tehotná 4x, rodila 3x, tretie dieťatko odišlo do neba ešte pred narodením. Ale zo všetkých tehotenstiev som ani raz nezažila, že by na moje dieťa sa tešila celá rodina. Tieto spomienky nesiem iba v srdci a zakaždým, keď sa rozprávam s budúcimi mamičkami, ktorým pomáham s prípravou na rodičovstvo, nezabudnem pripomenúť, aký to je dar, keď sa na ich dieťa teší okolie, rodina. A ak je to inak, tak aj vtedy im má dávať silu to, že pre dieťa je prvoradé, ako sa cíti ich mama. Aj pred narodením. Milé mamičky, bez ohľadu na to, či je vaše dieťa plánované alebo nie, ak sa naňho teší rodina, založte mu túto knižku. A tešte sa, že pri listovaní budete mať pred sebou krásne spomienky. Pripomínajte si, že život, materstvo je dar a preciťujte vďačnosť za to, že máte obrovskú vec - podporu. Ktorá nie je až takou samozrejmosťou pre všetky matky. Držím všetkým matkám palce, aby sme si boli vedomé, akú dôležitú úlohu sme dostali a dokázali rozpoznať, čo je ozajstná hodnota. Knižke prajem veľa úspechov a šťastné spoluautorky - tie mamy, ktoré píšu šťastné príbehy svojho tehotenstva, aj prvých mesiacov života svojich detí."

Katarína Brňáková,

Spoluatorka TOP knihy o dojčení: Dojčenie slovom aj písmom,
 Zakladateľka a koordinátorka projektu: Dojčiť je in - Kampaň za zdravšiu generáciu

!Milujem túto knihu. Verím, že si ju kúpi každá maminka, ktorá sa túži celý život vracať k tomu najkrajšiemu - k obdobiu detstva svojich detí."

Andrea KOVÁČOVÁ,

zakladateľka Čo dokáže mama

"...prešla som si ho a už sa neviem dočkať, kedy ho zapíšem celý. Dizajn je super, je to super vymyslené celé :). Páči sa mi viac, ako som očakávala :) Budem odporúčať. :)"

Monika, S.

"Na tejto stránke som našla vhodný darček k narodeniu bábätká 👶elegantnú knižku s názvom "TVOJ PRÍBEH". Táto pamätná kniha má zaujala svojím jednoduchým a elegantným vzhľadom 👍 listovanie stranami ma presvedčilo o správnom rozhodnutí 😇 dostatočné miesto na zapisovanie rôznych spomienok, veľa miesta pre fotografie a množstvo ďalších skvelých strán. Bonus pri tejto knižke určite je ten, že sa dajú dokúpiť dve série voľných kartičiek ktoré sa dajú vložiť do knižky a doplniť ďalšími spomienkami😁 určite odporúčam 👍 raz keď budem mať svoje mimčo, zabezpečím mu takúto krásnu knižku na spomienky 😊 taktiež musím pochváliť veľmi ochotné odpovedanie na otázky 👍 super jednanie so zákazníkmi, dokonca i radu či pomoc pri dodatočnej úprave objednávky 😊"

Lucka, M.

"Ďakujeeem práve mi prišla kniha, je krásna 😍💕 Najviac sa mi páči rodinný kruh 😍 nevidela som ešte taký nápad, skvelé 🙂 ste šikovná aj s manželom 🙂 veľa spokojných zákazníkov prajeme, pekný deň 💕"

Mirka, Š.

... je naozaj veľmi pekná. Dcérka má 8mesiacov a mám pre ňu ešte jednu knižku, ale tá je iba do dvoch rokov a veľmi stručná. Náhodou som sa dostala po Vašu knižku, hneď som si ju objednala a teším sa keď jej ju vyplňujem, keď bude staršia, bude mať krásne spomienky... Veľmi sa mi páči, že je taká jednoduchá, žiadne zbytočné obrázky, môžem napísať veľa textu a keďže sú tam aj otázky, tak ma stále napadá čo písať a veľa miesta na fotky a veľmi sa mi páči, že si môžem pridať ďalšie stránky, v podstate jej môžem písať denníček aj do stužkovej - prázdniny, zážitky a podobne. Už si ju kúpili dve kamarátky, ktorým som ju ukazovala 🙂

Veronika, K.